Девојки Фустани Деца Девојки Лак Фустан Трегери Цветни Печатење Надвор Од Рамото Без Ракави Принцеза Девојки Се Облекуваат Летни Фустани Небесно Сина 90

Девојки Фустани Деца Девојки Лак Фустан Трегери Цветни Печатење Надвор Од Рамото Без Ракави Принцеза Девојки Се Облекуваат Летни

Во магацинот.
DEN 169.28
Тековен:

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. 1 инч = 2,54 см. ви благодариме за разбирањето!. Тип на шема : должина на ракавот За Печатење : Трегери Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Ви благодариме и убав ден!. Пакетот вклучува : 1 Парчиња Фустан. Материјал : Мешавина Од Памук. Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Стил : табела За Мода : . Големина : 73 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 62см/24,41" Должина : 40см/15,75"Големина : 80 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 64см/25,20" Должина : 42см/16,54"Големина : 90 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 66см/25,98" Должина : 44см/17,32"Големина : 100 Препорачана Возраст : 3-4 години Биста : 68см/26.77" должина : 46см/18.11" стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе Попривлечно. Ви Благодариме И Убав Ден!. Внимание Плз : Ако Вашето Дете Е Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина, Благодарам. Материјал : Мешавина Од Памук. Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Шоу За Бебиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата