Затворање-Торпедо Кошула Со Долги Ракави На Холовеј Бојс

Затворање-Торпедо Кошула Со Долги Ракави На Холовеј Бојс

Во магацинот.
DEN 224.00
Тековен:

Сува-excel ® 100% полиестер фитил мазна плете Со екран мрежа печатење * Ролери печатени за да се намали промената на бојата миграција * Фитили Влага * мирис отпорни * етикета Без Ознаки * Контраст боја ракави * Раглан ракави Млади Долг Ракав Торпедо Кошула 222211 Сува-Excel Микро-Блокирање, полиестер плете со фитил и мирис отпорни својства, со нашиот мрежен Печатење На екранот на телото. Раглан ракави за поголем опсег на движење. Облека шема тоа ролери печатени одлуки е декорација пријателски.

Параметри на производот

Стоката во категоријата