Кампување Пешачење Меки Мажи Женски Шал Зимски Топли Памучни Шалови Плетени Шал За Надворешна Зима

Кампување Пешачење Меки Мажи Женски Шал Зимски Топли Памучни Шалови Плетени Шал За Надворешна Зима

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Меки Мажи Жени Шамија Зимски Топли Памучни Шалови Плетени Шал За Надворешна Зима карактеристика : 100% сосема нов и квалитетен. Количина : 1 висок квалитет и мода специјалниот дизајн ќе направи да изгледате уникатно Елегантен дизајн, можете да го носите на многу начини, кога ви треба во секое време, тоа е добар подарок За вашиот љубовник,семејство,пријател И соработници Материјал : Големина На Памук : 23, 5х20см/9, 25х7, 5инчал димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см.Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Шамија Лесна и Едноставна за употреба. Обезбедување Квалитет, Безбедност И Безопасност. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-7173 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Погледнете Ги Деталните Упатства Пред Да Нарачате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата