Биплут Пар Зимски Ракавици водоотпорен Памук пријателски за Кожата Униз Спортски Велосипедизам Топли Ракавици За Жени

Биплут Пар Зимски Ракавици водоотпорен Памук пријателски за Кожата Униз Спортски Велосипедизам Топли Ракавици За Жени

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Опис : Зимските ракавици усвојуваат 3 слоја на супер мек дизајн на облогата од памучна влакненца, што обезбедува пријатен допир за вашата кожа и постојано се загрева.Во споредба со другите традиционални зимски ракавици, овој производ е ракавици со екран на допир, што значи дека можете нормално да користите уреди со екран на допир кога носите gloves.It изработен е од висококвалитетна вештачка кожа и памучен материјал.Должината на овој производ е 26 см, а ширината е 12 см.Овој производ е совршено погоден за патување, зима, на отворено, итн.Име На Предметот : Зимски Ракавици Материјал : Вештачка Кожа,Памук,Водоотпорна Ткаенинакарактеристики : Отпорен На Абење, Дише, Долготраен. Боја : Црна, Сива, Розова, Темно Сина, Розова Црна Големина Детали : Големина : 26см х 12см/10.24 "х 4.72" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Зимски Ракавици Зимските ракавици прифаќаат 3 слоја на супер мек дизајн на облогата од памучна влакненца, што обезбедува пријатен допир за вашата кожа и постојано се загрева. Во споредба со другите традиционални зимски ракавици, овој производ е ракавици со екран на допир, што значи дека можете нормално да користите уреди со екран на допир кога носите ракавици. Изработен е од висококвалитетна вештачка кожа и памучен материјал. Должината на овој производ е 26 см, а ширината е 12 см. Овој производ е совршено погоден за патување, зима, на отворено, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата