Строген Машка Маица V-врат Цврст Голем Обичен Патент Маица Со Кратки Ракави машки кошули

Строген Машка Маица V-врат Цврст Голем Обичен Патент Маица Со Кратки Ракави машки кошули

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Машка Маица V-врат Цврст Голем Обичен Патент Маица Со Кратки Ракави атрибути на производот : Мека и удобна : Рачно перење или машинско перење.Стил : англиски стилшопинг категорија : млада мода (18-24 години)Стил : маица тип на јака : должина на ракавот : краток ракав облечен во шамија : без шамија : пуловер дебелина : нормален опсег на грешки : 1-3соодветна сезона : пролет и aut главен состав на ткаенина : име на памучна ткаенина : мешавина на хемиски влакна применливо сценарио : стил на движење детали : блокирање на бои верзија : гроздобер стил на џеб за облека За раменици : Без боја на џеб : видете детали големина : видете детали погоден за : тинејџери пакет : маица со големина на рамо ракав length Length M105cm/41.34"47cm/18.50"19cm/7.48"71cm/27.95"L110cm/43.31"49cm/19.29"20cm/7.87"73cm/28.74"XL115cm/45.28"51cm/20.08"21cm/8.27"75cm/29.53"XXL120cm/47.24"53cm/20.87"22cm/8.66"77cm/30.31"XXXL125cm/49.21"55cm/21.65"23cm/9.06"79cm/31.10"XXXXL130cm/51.18"57cm/22.44"24cm/9.45"81cm/31.89"XXXXXL135cm/53.15"59cm/23.23"25cm/9.84"83cm/32.68" Големина : MBust : 105cm/41.34"Рамо : 47cm/18.50"должина На Ракавот : 19cm/7.48"Должина : 71cm/27.95"Големина : LBust : 110cm/43.31"рамо : 49cm/19.29"должина На Ракавот : 20cm/7.87"Должина : 73cm/28.74"Големина : xlbust : 115cm/45.28"рамо : 51cm/20.08"Должина на ракавот : 21cm/8.27"должина : 75cm/29.53"големина : Xxlbust : 120cm/47.24"Рамо : 53cm/20.87"должина На Ракавот : 22cm/8.66"Должина : 77cm/30.31"Големина : xxxlbust : 125cm/49.21"Рамо : 55cm/21.65"должина На Ракавот : 23cm/9.06"Должина : 79cm/31.10"Големина : Xxxlbust : 130cm/51.18"Рамо : 57cm/22.44"должина на ракавот : 24cm/9.45"должина : 81cm/31.89"Големина : Xxxxxlbust : 135cm/53.15"рамо : 59cm/23.23"должина на ракавот : 25cm/9.84"должина : 83cm/32.68" Табела Со Големини : топол нежен циклус за миење машини. Бои Одделно. Само Не-Хлор Белило Кога Е Потребно. Падне Сува Ниска. Отстранување На Влага Ве Одржува Ладни И Суви Цел Ден. Ткаенината е класична ребрести што е ултра истегнување, мека, лесна, удобна за вашата кожа. Овие кошули можете да ги измешате со шорцеви, тексас панталони или секојдневни панталони. Излезете или останете внатре, но изгледајте добро во секој случај со покачен стил на спортски стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата