Атвуд 238630 - Серија Фиксна Висина Продолжување Пост-30

Атвуд 238630 - Серија Фиксна Висина Продолжување Пост-30

Во магацинот.
DEN 1119.84
Тековен:

Продолжените Столпчиња од Серијата атвуд 238 се изградени од супер-тврда елоксирана алуминиумска легура. Неговото копче за ослободување работеше непречено, барајќи помалку напор за отклучување од основата. Не се препорачува за размена со други производи на производителот. Фиксна висина продолжување пост. Супер-тврда елоксирана конструкција од алуминиумска легура. АБИК Код : Б. Висина : 30 " (мерено од палубата до врвот на држачот на седиштето).

Параметри на производот

Стоката во категоријата