Монтирање На Шини За Антена Со Морски Избор Со Тешка Рачка, Нерѓосувачки Челик

Монтирање На Шини За Антена Со Морски Избор Со Тешка Рачка, Нерѓосувачки Челик

Во магацинот.
DEN 3360.00
Тековен:

Уживајте во прецизното и сигурно дејство на крцкањето на Држачот За Шини За Антена Со Морски Избор Со Тешка Рачка.Конструкцијата од нерѓосувачки челик 316 е исклучително отпорна на корозија предизвикана од суровите морски средини. Овој крцкалка е дизајниран за брзо и лесно монтирање и на шините од 7/8 и 1 инч (ОД) и одговара на сите стандардни морски антени од 1 инчи.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. Уживајте во прецизното и сигурно дејство на крцкање со тешка рачка. Дизајниран за брзо и лесно монтирање и на шини од 7/8 и 1 инч (ОД). Морски-одделение 316 нерѓосувачки челик изградба. Исклучително отпорен на корозија предизвикана од суровите морски средини. Одговара на сите стандардни 1 инчни морски антени; 1" - 14 машки конец. Производителот дел број 50-19541.

Параметри на производот

Стоката во категоријата