Инктастична Хронична Болка Свесност Храбар Со Стрелка Пурпурна Лента Маица

Инктастична Хронична Болка Свесност Храбар Со Стрелка Пурпурна Лента Маица

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Хронична Свесност За Болка Храбра Со Стрелка Виолетова Лента Маица Инктастична Хронична Свест За Болка Храбра Со Стрелка Виолетова Лента Возрасна Маица Машка Азалеа ХХХЛ. Идеален за хронична боја добротворни настани или маратони!. Септември е месец на свесност за хронична болка!. Поддржете ја вашата сакана со нашата Хронична Свест За Болка Храбра Со Стрелка Виолетова Лента Маица, потсетете ги дека сте секогаш покрај нив!. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. месец прошетка маратон машка облека за возрасни маици маици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата