Менс Клементин Лесна Џебна Маица

Менс Клементин Лесна Џебна Маица

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

4.5 мл., 100% памучна 30 единечна полу-вградена тубуларна конструкција лента од рамо до рамо и јака со шевови џеб со двојна игла, ракав и долна полу-има лабелоеко-Текс" Стандардна 100 Сертифицирана Машка Клементина Лесна Џебна Маица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата