Хадсон Бебе Бебе И Дете Пријатни Чизми Од Руно, Жолта Патка, 18 Месеци

Хадсон Бебе Бебе И Дете Пријатни Чизми Од Руно, Жолта Патка, 18 Месеци

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Чизмите За Бебешко руно Хадсон Се удобни, пријатни бебешки чизми направени со материјал од руно што ќе ги одржува нозете на вашето малечко топли и удобни. Нашите чизми се обвиткуваат околу стапалото на вашето бебе и се прицврстуваат напред со затворање на велкро, така што лесно се ставаат, прицврстуваат и остануваат. Нашите чизми од руно имаат стапала што не се лизгаат за да спречат вашето бебе да се лизне и да падне кога ќе почне да оди и да трча. Хадсон Бебе Унисекс Бебе И Мало Дете Пријатни Чизми од Руно, Жолта Патка е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Бебе пријатна руно чизми. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапни, висококвалитетни чизми/чорапи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата