Божиќна Приказна-Столб Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Божиќна Приказна-Столб Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Постер За Ѕид Со Божиќна Приказна е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Божиќна Приказна-Столб Ѕиден Постер Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Параметри на производот

Стоката во категоријата