Дизни Пиксар - Најдоброто Од Пиксар-Добри Момци Владеат

Дизни Пиксар - Најдоброто Од Пиксар-Добри Момци Владеат

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Осветлете ја секоја просторија Со Овој Дизни Пиксар - Најдоброто Од Пиксар - Добри Момци Владеат! Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународен Дизни Пиксар-Најдоброто Од Пиксар-Добри Момци Владеат! Ѕиден Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Параметри на производот

Стоката во категоријата