ПОСТЕЛНИНА Чемпрес 6-парче ТЦ Памук Се Чувствуваат Длабоко Џеб Лист Во Собата Сребрена Еднобојна Кралица

ПОСТЕЛНИНА Чемпрес 6-парче ТЦ Памук Се Чувствуваат Длабоко Џеб Лист Во Собата Сребрена Еднобојна Кралица

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Доживејте ја крајната удобност со нашиот сет од 6 парчиња чемпрес. Направен со екстра фина чешлана вискоза од бамбус, овој мек мек сет на листови што дише е совршен за сите сезони. Со секое перење, чаршафите стануваат уште помеки и доаѓаат во повеќе класични бои за да го надополнат секој декор.Карактеристики : Вклучува 1 рамен лист, 1 вграден чаршаф, 4 навлаки За перници Изработени од екстра фина чешлана вискоза Од Бамбус Што Дише И лесен за употреба во текот на целата година Отпорен На Избледување и Без брчки Силен вграден лист со еластичен наоколу и екстра длабоки џебови од 18 инчи димензии : Сплит Крал : 2 Вградени чаршафи рамен лист 4 навлаки За перници Крал/Калифорнија Крал : Вграден лист рамен лист 4 навлаки за перници кралица : вграден лист рамен чаршаф 4 навлаки за перници полн/двоен : вграден лист рамен чаршав 2 Навлаки за перници близнак/единечен : вграден Лист Рамен лист 1 навлака за перници вклучува 1 рамен чаршав, 1 вграден чаршав, 4 навлаки за перници. Изработени од екстра-фини чешлани вискоза од бамбус. Дише и лесен за употреба во текот на целата година.

Параметри на производот

Стоката во категоријата