Код Среќна Машка Врвка За Влечење Антимикробни Карго Чистење Дното

Код Среќна Машка Врвка За Влечење Антимикробни Карго Чистење Дното

Во магацинот.
DEN 319.68
Тековен:

Машкиот природен подем, заострената нога, прилагодливата панталона за врвки има пресечен двоен товарен џеб со скриена лента за лого и затворач за клучеви, заден џеб за лепенка и двојно шиење со игла. Инсем : 29 1/2". Машки Природен Пораст, Заострени Нога Панталони. Појас За Влечење. Инсем : 29.5". Товарен Џеб, Заден Џеб Од Панталони.

Параметри на производот

Стоката во категоријата