Бохо Шорцеви За Жени Летни Секојдневни Лабави Широки Панталони Со Кратки Панталони Еластичен Струк Шорцеви За Одмор На Плажа со Џебови

Бохо Шорцеви За Жени Летни Секојдневни Лабави Широки Панталони Со Кратки Панталони Еластичен Струк Шорцеви За Одмор На Плажа

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 85-105см/33.46-41.34 "Колк : 123см/48.43" Должина : 42см/16.54 " € Материјал Q : женските модни панталони се изработени Од висококвалитетни материјали Полиестер. Ткаенината е удобна,мека,дише ,издржлива и погодна за пролет ,fall и зима, така што ќе можете удобно да ја носите цел ден. €Натпревар овие панталони во кул стил можат да бидат спарени со врвови на култури, основни Маици, кул јакни, секојдневни дуксери, високи потпетици, патики итн. за пролет, лето, fall и зима. џогери за женска женска облека широки спортски панталони за жени панталони за истегнување за жени удобни панталони жени црни широки панталони за жени црни панталони костум за жени хеланки со висок струк хеланки за жени деловни панталони за жени работни тимови за жени канцелариски жени широки фармерки жени џогери со џебови хеланки за вежбање за жени џогер фармерки за женски тимови. женски панталони широки панталони за нозе жени жени џогери широки карго панталони за жени плус големина кожени панталони џегинг за жени со џебови сатенски панталони плус големина црни хеланки жени работат панталони деловни панталони за жени крпеница фармерки женска канцелариска облека пролетни панталони широки исечени панталони за жени лесни џогери женски комбинезони за жени облечени. јога панталони панталони со широки нозе жени товарни џогери за жени женски панталони јога хеланки за жени јога панталони со права нога за жени фармерки со висок струк со права нога атлетска облека за жени ѕвончиња за жени сиви хеланки жени наредени панталони златни панталони женска професионална облека за работа ситни јога панталони за жени портокалови панталони плус големина тексас шорцеви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата