О Залив Импулс Јаглен Сива Мулти-боја фт. фт. во. Апстрактна Вознемиреност Фузија Полипропилен Област Килим

О Залив Импулс Јаглен Сива Мулти-боја фт. фт. во. Апстрактна Вознемиреност Фузија Полипропилен Област Килим

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Запалете искра од преоден современ блесок во вашиот дом или канцелариски простор со нашата Модична Импулсна Колекција. Инспириран од остатоците од електричните импулси, овој тепих во областа го нагласува бујниот апстрактен дизајн со добро тонирани нијанси на јаглен сиви и шарени, привлечни подтонови. Изградена од моќ-разбој со мешавина од полипропилен, оваа колекција има мала висина на купот за да избегне опасности од патување и рамка со мала тежина за лесно одржување. Изработени од 90% Полипропилен и 10% Полиестер. Поддршка од Памук и Латекс. Машина Произведена Во Турција. Идеално парче акцент за врзување декор заедно. Влошките за тепих препорачуваат долговечност, безбедност и избегнување гребнатини. Чистење и Отстранување Дамки : брзото дејство по истурање е од суштинско значење за да спречите трајна дамка да се постави во вашиот килим. За истурање течност, користете чиста, необоена крпа и цврсто притиснете околу излевањето за да апсорбирате што е можно повеќе. Не тријте! Ова ќе предизвика дамката да се постави подлабоко во тепихот, што ќе го отежне отстранувањето и ќе ја зголеми веројатноста дека повторно ќе се појави. За тешко отстранување на дамки, се препорачува професионално чистење на килим.

Параметри на производот

Стоката во категоријата