Хорн Електричен Бенд

Хорн Електричен Бенд

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

2019 ослободување. Со чудна насмевка и заразенatам, Електричниот Бенд Хорн го носи електро-фанкот управуван од рог на сцената. НА врвот на нивниот деби рекорд, ХЕБ долго време ја привлече публиката со десетици емисии во Њујорк. Тие беа прикажани на ТВ БРИК и Во Блу Нот ЊУЈОРК меѓу другите места, и може да бидат фатени по полицискиот час редовно Во Барот 55 Во Западното Село. Со енергични искри на труба, претрупан саксофонски танци и туѓи електронски авантури над моќните жлебови, духот и енергијата на групите не се ништо помалку од заразни. Хорн Електричен Бенд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата