Марвел Капетан Америка Мечка Сина Женски Пу Мини Ранец

Марвел Капетан Америка Мечка Сина Женски Пу Мини Ранец

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Капетан Америка Пу Мини Ранец ранецот се одликува со една главна преграда и еден преден џеб за додатоци со затворачи за патенти за организација. Вклучува и бонус одвојлив нараквица. Ранецот има обложени и прилагодливи ремени за рамо, врвна рачка за јамка за шкафче. Овој ранец ќе биде совршен и за училишниот ден или за еден ден надвор. •Една Главна Преграда •преден Додаток поштенски џеб •Бонус Одвојлив Нараквица •Прилагодливи Поместени Ремени за Рамо •10 инчи H x 8 инчи W x 4,5 инчи D •Место И Избришете Чист.

Параметри на производот

Стоката во категоријата