Бомбардер Виндчитер Мамка 6 Сребрена Сина Црвена Оз

Бомбардер Виндчитер Мамка 6 Сребрена Сина Црвена Оз

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Бомбардер Ветер-Измамник за оние кои сакаат да риби и фрлаат долги фрлања. Оваа мамка е специјално дизајнирана да лета низ воздухот и да постигне растојанија што многу други мами не можеа да се надеваат дека ќе ги достигнат. Дури и добро фрла во ветрот. Цврстиот дизајн не е одличен само за правење далечни фрлања. Тоа значи и поголема издржливост кога мамката ја погодува водата и кога ќе биде нападната од риба. Овој витко мамка имитатор е направен да изгледа ранет, што предизвикува риба во впечатлива. Силните закачалки и куките со остри жилети значат дека ќе имате уште поголем успех на следната риболовна експедиција со Овој Измамник на Ветер. Бомбардер Виндчитер Мамка 6" Сребрена Сина Црвена 1 7/8 мл. : Солена вода одделение високи куки. 6-8 стапки длабочина на крцкање. Супер-долг дострел кастинг способност. Направено да изгледа рането и да предизвика риба. Повредената акција предизвикува насилни штрајкови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата