Гилдан Голема Машка Ултра Памучна Класична Маица Со Кратки Ракави

Гилдан Голема Машка Ултра Памучна Класична Маица Со Кратки Ракави

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Гилдан Голема Машка Ултра Памучна Класична Маица Со Кратки Ракави Маица Со Кратки Ракави. Водечки асортиман на бои во индустријата. Пред-намален. Снимени вратот и рамената за издржливост. Беспрекорна двојна игла јака. Двоен игла ракав и долниот раб. Тубуларна одговара за минимален вртежен момент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата