Дозвола Тофотл Машки Средно Долг Капут Кадифен Кариран Плетење Палто Џемпер Топла Цврста Боја Јакни Врвови

Дозвола Тофотл Машки Средно Долг Капут Кадифен Кариран Плетење Палто Џемпер Топла Цврста Боја Јакни Врвови

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Машки Средно Долг Капут Кадифен Кариран Плетење Врвка Палто Џемпер Топли Јакни Со Цврста Боја Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, тексас фармерки итн .4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Секој ден е среќен што го има.6.Носете памук и коноп за да го изладите летото со домот.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Менокација : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, должина На Спортски Ракави : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Машка Блуза chart : Size Bust Shoulder Sleeve Length L105-118cm/41.34-46.46"46cm/18.11"60cm/23.62"77cm/30.31"XL110-123cm/43.31-48.43"47cm/18.50"61cm/24.02"79cm/31.10"XXL115-128cm/45.28-50.39"49cm/19.29"62cm/24.41"81cm/31.89"XXXL120-133cm/47.24-52.36"51cm/20.08"63cm/24.80"83cm/32.68"XXXXL125-138cm/49.21-54.33"53cm/20.87"64cm/25.20"85cm/33.46" Size : LBust : 105-118cm/41.34-46.46"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 77cm/30.31"Size : XLBust : 110-123cm/43.31-48.43"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 79cm/31.10"Size : XXLBust : 115-128cm/45.28-50.39"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 81cm/31.89"Size : XXXLBust : 120-133cm/47.24-52.36"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 83cm/32.68"Size : XXXXLBust : 125-138cm/49.21-54.33"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 85cm/33.46" Табела Со Големини : Големина : Л Биста : 105-118см/41,34-46,46" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 60см/23,62"Должина : 77см/30,31" Големина : XL Биста : 110-123см/43,31-48,43 " Клиренс Тофотл Машки Средно Долг Капут Кадифен Кариран Плетење врвка палто џемпер топла цврста боја јакни врвови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата