Патување Колекција Жени Монале Тру Удобност Пена Плоштад Пети Средината Пета Пумпи

Патување Колекција Жени Монале Тру Удобност Пена Плоштад Пети Средината Пета Пумпи

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Заборавете на дијамантите; високите потпетици се најдобриот пријател на девојката. Колекцијата Monalee by Journe е класична лизгачка пумпа со елегантни вегански кожни горни делови завршени со 4 mm tru comfort poam ® подножје. Тенка потпетица и супер шик квадратен прст го усовршуваат овој ретро изглед. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата