Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Сина Топаз Шаховска Табла И Дијамантски прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато 7х Круша Сина Топаз Шаховска Табла И Дијамантски прстен

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Овој прекрасен прстен од скапоцени камења сигурно ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил. Нагласен со гламурозен 1 cttw шаховска табла во форма На Круша-исечен швајцарски син топаз скапоцен камен Со дијамантски акценти I1 јасност, овој прстен е дизајниран од 14 каратно бело злато и е достапен во големини на прсти 6.Метална Тежина : 1,49 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Швајцарски Син Топазбиртстоун Месец : Декември Сече : Шаховска Табла : Пирсајз : 7мм х 5ммвежина : 1 cttwquanty : 1jewerthsone поставување : Prongdiamond Детали : јасност : I1color : G-Ibirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Roundsize : 1.8 mmweight : 0.05 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Параметри на производот

Стоката во категоријата