10к Бело Злато Природен Аквамарински Прстен Перница-исечете 11х Дијамантски Ореол, големина 7

10к Бело Злато Природен Аквамарински Прстен Перница-исечете 11х Дијамантски Ореол, големина 7

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Овој Прекрасен Прстен е изработен од Цврсто 10к Бело Злато со Вистински Дијаманти, Природни Скапоцени Камења. Квалитетот е Извонреден, Но Цената е Многу Разумна. Ние носиме широк спектар на големини, од 5 до 10 (Вклучувајќи Половина Големини), и тие лесно се избираат од паѓачкото мени. Помали Или Поголеми Димензии може да бидат достапни и за номинален надомест. Ве молиме слободно контактирајте не за какви било прашања. Овој Прекрасен Прстен е изработен од Цврсто 10к Бело Злато со Вистински Дијаманти, Природни Скапоцени Камења. Квалитетот е Извонреден, Но Цената е Многу Разумна. Ние носиме широк спектар на големини, од 5 до 10 (Вклучувајќи Половина Големини), и тие лесно се избираат од паѓачкото мени. Помали Или Поголеми Димензии може да бидат достапни и за номинален надомест. Ве молиме слободно контактирајте не за какви било прашања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата