Пролетни Врвови За Жени Моден Патент Надвор Од Рамото Краток Ракав Пеперутка Печатење Краток Ракав Блуза Врвот Портокал XL

Пролетни Врвови За Жени Моден Патент Надвор Од Рамото Краток Ракав Пеперутка Печатење Краток Ракав Блуза Врвот Портокал XL

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.74" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47.31" Пролетни Врвови За Жени Моден Патент Надвор Од Рамото Краток Ракав Пеперутка Печати Краток Ракав Блуза Врвот Портокал XL.24" должина : 75cm/29. Толку Симпатична Со Фармерки, Шорцеви или Здолништа, под Јакни или Кардигани Во Лето, Пролет Или Fall Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини Во Левата Страна пред Да Ја Купите. Графиката Е Светла Со Бои Без Можност За Пукање Или Избледување. Класичен одделение главен мета.53"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 128cm/50.74"XL101440120cm/47. можете да уживате во удобноста од одличната ткаенина на овие кошули, која се чувствува удобно, пријатно, меко и лесно.95"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44. Изложени шевови шиење под деколте, зашиени ракави со манжетни и странични пресеци на полите.95" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.31" женски Моден Врв патент исклучен рамо краток ракав пеперутка печатење маица кратки ракави карактеристики : ОВОЈ ЖЕНСКИ ВРВ Е ТОЛКУ ТРЕНДОВСКИ и симпатичен, можете да ги спарите овие странични кошули со фармерки и чизми, толку удобен изглед! Основен стил, лесен за било што, одличен за викенд, работа,училиште,спорт, дружење или секојдневно секојдневно носење. Ласкање на секаков тип на тело.

Параметри на производот

Стоката во категоријата