Женски Кардигани, Маица Со Ракави Отворена Предна Надворешна Облека Блуза За Печатење Врвови На Жени Долги Кардигани Лесни Портокалови Димензии

Женски Кардигани, Маица Со Ракави Отворена Предна Надворешна Облека Блуза За Печатење Врвови На Жени Долги Кардигани Лесни Портокалови

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Останете во тренд со трендовски и лесни кардигани со удобни џебови. се оди-на избор. 3/4 Ракав Маица Отворен Преден Кардиган Надворешна Облека Печатење Блуза Блузи За Жени Портокалова Големина С (САД : 4). + Прилика : Погоден За секојдневна внатрешна и надворешна облека, запознавање, одмор, плажа, одмор, дружење, ви дава мода и задоволство. За крајна удобност, нејасни кардигани. Спецификации : Бои : Портокалова Големина : S(US : 4) Season : Autumn Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : Женска Јакна Од 1 КОМПЈУТЕР. Женските облечени кардигани можат да ја подигнат секоја облека, додека продажбата на дозвола нуди одлични зделки за исечени и кимоно стил. Кога станува збор за тежината, изберете помеѓу лесни и потешки опции во зависност од сезоната и личните преференции. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Црна ❥ Петок ❥ Се Справи ❥ 2023 ❥ Царинење ❥ Нови Пристигнување ❥ 60% Попуст Падне Дозвола Се Занимава! Дозвола За Заштеда На Одмор 2023! Договор За Заштеда На Fall 2023! До 30% попуст Дозвола! Зимски Царинење Се Занимава! Дозвола За Заштеда На Одмор 2023! Договор За Зимски Заштеди 2023! До 60% попуст Дозвола!. Бидете модерни. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. Жените со плус големина можат да го најдат совршениот џемпер што и ласка на нивната фигура. За пообичен изглед, одлучете се за јакна или кратко палто или одете на исечен кардиган за. Измешајте ја модата и етиката со кардигани од вештачко крзно или одлучете се за вештачко крзно ако тоа се усогласува со вашите вредности. кошула, овие парчиња лесно можат да се вградат и во работниот и во секојдневниот изглед. ❥ Подгответе се за неверојатни заштеди на женски јакни за време на нашата продажба на царинење! ❥ Не пропуштајте ги одличните зделки и попусти на располагање, со цени ниски од 5 долари за избрани ставки. Карактеристики : ● Материјал : Чувствувајте се удобно и меко, светло и модерно одлики : Секојдневен кардиган, основна еднобојна, стилска и елегантна. Мажите исто така можат да најдат низа опции, од црни водоотпорни јакни до машка професионална облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата