Модни Секојдневни Чанти За Вкрстено Тело Мажи Жени Најлон Улица Хип Хоп Патент Рамо

Модни Секојдневни Чанти За Вкрстено Тело Мажи Жени Најлон Улица Хип Хоп Патент Рамо

Во магацинот.
DEN 271.20
Тековен:

Модни Секојдневни Чанти Со Вкрстено Тело Мажи Жени Најлон Улица Хип Хоп Патент Гласник За Рамо Мал Патент Телефонска Торбичка Р. Спецификација : р. Главен Материјал : најлонР. Големина : 120*90*40мм/4.7*3.54*1.57 Воr. Погоден За : жени мажиr. ремен број на коренот : единеченr. Употреба : Рамо, Вкрстено Тело r. Затворање : патентr. Шема : Цврстr. Повод : дневно, слободно време, шопинг, патувањеr. Совет : ремените за Рамо се прилагодливи r.r. Забелешка : r. Поради различниот монитор и ефектот на светлина, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 х Вкрстена Торба р. Модни Секојдневни Чанти За Вкрстено Тело Мажи Жени Најлон Улица Хип хоп Патент Рамо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата