Круни Маици Женска Мајка Ајкула Симпатична Графичка Маица

Круни Маици Женска Мајка Ајкула Симпатична Графичка Маица

Во магацинот.
DEN 227.36
Тековен:

9 Круни Маици Подарок За Денот На Мајката На Жените Слатки Смешни Маици Одличен КВАЛИТЕТ : 100% Рингспун (супер мек) претходно намален памук (Грејачи : памук/поли мешавина)лесен директен потег за печатење облека со ткаенината; некои стилови потресени за гроздобер изглед.ОПЦИИ ЗА ВКЛОПУВАЊЕ! Унисекс сечењето одговара точно на големината за мажи и една или две големини помали од вообичаеното нуди симпатичен, удобен изглед за жените. За повеќе форма фитинг изглед можете да ја изберете вашата вообичаена големина Во Помлади Печатени со гордост Во Калифорнија од безбедно, водено мастило за миење ладно, внатре кон надвор и висат суво за најдобро да го зачувате печатењето ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : 100% Рингспун (супер мек) претходно намален памук (Грејачи : памук/поли мешавина). Лесен директен за печатење облека се движи со ткаенината; потресени за гроздобер изглед. ОПЦИИ ЗА ВКЛОПУВАЊЕ! Унисекс сечењето одговара точно на големината за мажи и една или две големини помали од вообичаеното нуди симпатичен, удобен изглед за жените. За повеќе форма фитинг изглед можете да ја изберете вашата вообичаена големина Во Јуниори. Машинско перење ладно, внатре кон надвор и закачете суво за најдобро да го зачувате печатењето. Оригинални дизајни, печатени со гордост Во Калифорнија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата