Маица Dyfzdhu За Жени Мода Еднобојна Краток Ракав Екипажот Вратот Врвот Маица Маица Блуза

Маица Dyfzdhu За Жени Мода Еднобојна Краток Ракав Екипажот Вратот Врвот Маица Маица Блуза

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

95"Size : SBust : 96cm/37.) Size Bust Sleeve Length S96cm/37.80"Size : MBust : 100cm/39. Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Повод : Случајни Прилики : овие врвови за жени погодни за секоја пригода и цела сезона! Совршен за секојдневна, улична облека, танц, клубска облека, канцеларија, училиште, на отворено, одмор, на отворено, на плажа, вежбање, јога итн.37"Sleeve : 18cm/7.52" ракав : 19см/7.52"Sleeve : 19cm/7.38" големина : xl Биста : 108см/42.89" Должина : 63cm/24.59"Size : LBust : 104cm/40.17" големина : xxl Биста : 112см/44.38"Size : XLBust : 108cm/42.95" Маици За Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата