иопко плус големина блузи за жени Плус Големина Женски Обичен V Вратот Чипка Краток Ракав Бохо Маица блуза преголеми маици за жени

иопко плус големина блузи за жени Плус Големина Женски Обичен V Вратот Чипка Краток Ракав Бохо Маица блуза преголеми маици за

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

18 "= = Половината : 116cm/45.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.94 "= = Должина : 73cm/28.22 "= = Должина : 71cm/27.09 "= = Половината : 98cm/38. €Карактеристики v Вратот, Краток Ракав, Широка лабава фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобојна,Q Стил € Стилски и мода ќе ве направи попривлечни quitch Quitch Совршена должина за хеланки,фармерки, шорцеви или панталони.82 "= = Половината : 110cm/43. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.  Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Полиестер, Чипкаста Декорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : V Тип На Дезен : Цврст Стил : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал}изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата