Женски Еднобојни Притисни Цевка Врвот Без Челичен Прстен Доење Градник Долна Облека Градник Беж

Женски Еднобојни Притисни Цевка Врвот Без Челичен Прстен Доење Градник Долна Облека Градник Беж

Во магацинот.
DEN 282.88
Тековен:

Сезона : Четири сезони. Пол : Жени . Повод : . Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : 1пц Женска Долна Облека. Големина шема : . Големина : С Големина На ЧАША : 36/80БЦ Под Биста : 70,5-80,5 см/27,76-31,69"Големина : М Големина На ЧАША : 38/85БЦ Под Биста : 72,5-82,5 см/28,54-32,48"Големина : Л Големина На ЧАША : 40/90БЦ Под Биста : 75,5-85,5 см/29,72-33,66"големина : XL чаша големина : 42/95 BC Под биста : 79-89cm/31.10-35.04" 5.Ние Ќе Разберете Дека Може Да Се Појават Мали Грешки Во Бојата. 3. Дизајнот На Ременот За Рамо Може Да Се Прилагоди За Да Биде Поудобен И Поудобен За Носење. 2.Градникот Може Совршено Да Ја Одразува Вашата Фигура. 1. Изработени Од Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Погодни За Секојдневно Носење. 4. Без Разлика Која Боја Ќе Ја Изберете, За Да Ви Биде Поудобно Да Ја Носите. Спортски Градник Едно Рамо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата