Relanfenk Интимни Жени Шупливи Еластични Кафез Градник Завој Ремен Халтер Градник Bustier Врвот

Relanfenk Интимни Жени Шупливи Еластични Кафез Градник Завој Ремен Халтер Градник Bustier Врвот

Во магацинот.
DEN 336.00
Тековен:

Секси Жени Шупливи Еластични Кафез Градник Завој Ремен Халтер Градник Биста Врвот точка специфики Пол : Женски Сезона : Сите сезони повод : Секојдневен Материјал : Полиестерска Долна Жица : Без Фалсификати : Тип На Шема : Цврст Стил : Секси Одразувајте ја вашата секси и шармантна Големина : С,М,Л,ХЛ Забелешка : Прикажаната Големина Е С.секоја поединечна должина на јаже од еден двор се зголемува за 2 СМ(СМ). Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Градник Интимни за жени. Мода жените облека додатоци. Материјал : Полиестер. Материјал : мека Вискоза удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење,прави да се чувствувате добро. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиентите,Нашиот производствен тим и одделот ЗА ОК строго го контролираат квалитетот на производот и ние секогаш нудиме услуга по продажбата за секој купувач во секое време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата