Беивеи Женски Летен Фустан V Покриеност На Вратот Покривање На Ракавите Секојдневна Долга Блуза Дами Сарафан Со Еднобојна Лабава Црна С

Беивеи Женски Летен Фустан V Покриеност На Вратот Покривање На Ракавите Секојдневна Долга Блуза Дами Сарафан Со Еднобојна Лабава

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Лесен е И Воздушен, Но Сепак Треба Да Даде Соодветна Покриеност Над Костимот за Капење.Содржина на пакетот : 1 х Жените Прикриваат Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн : А Повик Лабава Прикривања. Ткаенина : 65%Полиестер 35%памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Плажа Сарафан, Течен Костим За Капење Покрива Прозорци, Секси Лабава Долга Блуза за Дами.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Прикривања, Прикривање, Летен Сарафан На Плажа, Долга Блуза Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, Црна, Каки, Темносина, Светло Сина (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте Должина на вратот : Должина На Долги Ракави : 3/4 Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Овој Фустан На Плажа Е Совршен За Носење Во Солариум, Плажа, Базен, Покрај Базен. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Карактеристика : Покривки На Плажа За Жени со V-врат, Лабаво Вклопување, 3/4 Ракав, Еднобојна Боја, Секојдневно Прикривање На Плажа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата