Усмикси Свечени Фустани За Жени Плажа Лабава Џеб Мода Замав Шлиц Резервоар Сарафан Екипажот Градиент Без Ракави Печатење Летен Долг Фустан Розова XL

Усмикси Свечени Фустани За Жени Плажа Лабава Џеб Мода Замав Шлиц Резервоар Сарафан Екипажот Градиент Без Ракави Печатење Летен

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

Големина. ПОВОД : Летен Женски Фустан Погоден За Запознавање,Свадба,Бритдеј,Коктел,Забава,Клуб,Вечера,Плажа, Одмор,Одмор И Секојдневно Wear.Ве молиме контактирајте не во случај на какви било проблеми поврзани со нарачката за задоволително решавање!Големина На Табелата Големина. бохо фустан на плажа/чаден макси фустан/макси фустан за жени/есенски фустани за тело за жени/женски макси фустан со долги ракави/венчални фустани за жени/цветен фустан/свечени фустани за жени/работни фустани за жени/фустани за одмор за жени/2023 долги фустани за жени/фустани со едно рамо за жени/слатки фустани за жени/фустан за забави за жени/фустан со едно рамо/фустани надвор од рамо за жени/фустан со туника/кошула фустани за жени/маица фустан/сонце фустани жени лето повик/мајчинство фустан. ИЗЈАВА : целата наша облека Е наменета За Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалната големина НА САД.28 "Должина : 125см/49. : Голема Биста : 110см/43.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува. фустан/женски фустан/фустан за жени/фустани за жени/вестидос де новија/женски фустан/женски фустан/женски фустани/женски фустани/женски фустани/фустани за жени/венчавки фустани за жени/летен фустан/фустани за жени 2023/женски фустани/фустан со долги ракави за жени/секојдневен фустан/фустан за завиткување/коктел фустан/женски фустани летен/летен фустан за жени/фустан за завиткување за жени/фустан со долги ракави/фустан за забави за жени/чаден фустан/женски фустан за сонце/фустан на плажа/краток фустан/секојдневни фустани за жени/женски фустани. 4 јули декорации/женски 4 јули кошула/4 јули женски маици/4 јули партиски материјали/меморијален ден украси/жени 4 јули кошула/сад знаме кошула/патриотски украси/4 јули знамиња/јули 4 украси/жени 4 јули блузи/жени 4 јули кошули/линија фустани за жени/плисиран фустан за жени/плус големина фустан за жени/гроздобер фустан за жени/жени коктел фустан/фустан со возбуда/женски симпатичен фустан/в фустан за вратот за жени/фустани со долги ракави/фустани со ремени за шпагети за жени/летен секојдневен фустан/вечерен фустан/женски свечени фустани/венчаници за гостински жени/фустан за забави/секојдневни летни фустани за жени/црни фустани/фустан со резервоар/фустан со копчиња за жени/сатенски фустан/фустан за дипломирање за жени/фустан со светки за жени/пролет фустани/фустан со шлиц//коктел фустани со плус големина за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата