Вогеле Дами Маица Фустан Екипажот Вратот Миди Фустани Туника Сарафан Одмор Замав Браун Е

Вогеле Дами Маица Фустан Екипажот Вратот Миди Фустани Туника Сарафан Одмор Замав Браун Е

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Дизајн-Летен Сарафан Со Еднобојна Боја, Секојдневен Фустан На Плажа, Боемски Фустани Со Маици Од Кафтан. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Краток Мини Фустан.Карактеристики : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. 3xl (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Спандекс Полиестер Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Средниот Ракав : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Специјалниот Дизајн На Надуени Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Кратки Ракави,Женски Фустан Со Кошула Со Среден Струк, Жени Кратки Фустани4. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата