амуса Женски Фустан Обичен Принт Лизгање Здолниште на Плажа сарафан женски фустан

амуса Женски Фустан Обичен Принт Лизгање Здолниште на Плажа сарафан женски фустан

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Големина : С Биста : 102см/40,16" Ракав : 37см/14,57" Рамо : 43,5 см/17,13" Половината : 96см/37,80" Колк : 110см/43,31" Должина : 94см/37,01"Големина : М Биста : 108см/42,52" Ракав : 38см/14,96" Рамо : 44,5 см/17,52" половината : 102см/40,16" колк : 116см/45,67" должина : 95,5 см/37,60"големина : л Биста : 116см/45,67" ракав : 39см/15,35" Рамо : 45,5 См/17,91" Половината : 110см/43,31" Колк : 124см/48,82" должина : 97см/38,19"големина : xl биста : 124см/48,82" ракав : 40см/15,75" рамо : 46,5 см/18,31" половината : 118см/46,46" Колк : 132см/51,97" должина : 98,5 см/38,78"големина : xxl биста : 132см/51,97" ракав : 41см/16,14" рамо : 47,5 см/18,70" половината : 126см/49,61" колк : 140см/55,12" должина : 100см/39,37"големина : Хххл биста : 140см/55,12" Ракав : 42см/16,54" рамо : 48,5 см/19,09" половината : 134см/52,76" колк : 148см/58,27" должина : 101,5 см/39,96"5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/метод на сушење : Рачно перење во ладна вода, закачете или сув материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекстебелина : Стандардноќе добиете : 1 женски фустан4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!Должина : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : секојдневен, секси2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечниопис3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларијапол : Жене1. Специјален дизајн за печатење/спојување : соодветна големинапригода : Лежерен,} Материјал : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина за да ви овозможи удобно искуство при носење. Тоа е дише и удобно, со добра завеса, а поставата нема да навлезе. €Функција : мала тежина и удобно. ●Прилики : летниот елегантен фустан е совршен за секојдневен, дневен, плажа, одмор, свадбен гостин, семеен собир, на отворено, патување, враќање дома, забава, шопинг, датум на вечера и други настани. ①Натпревар : можете да го усогласите со вашите сјајни обетки, ѓердани и чевли со високи потпетици за да ја покажете вашата женственост. ●Инструкции за перење : Машинско перење Со вреќа за перење, миење раце ладно и не белење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата