Пластичен производител на снежни топки Клип безбедност цртан филм патка Зимска алатка за снег за снег за борба против снежни топки, забавен спортски пад брод

Пластичен производител на снежни топки Клип безбедност цртан филм патка Зимска алатка за снег за снег за борба против снежни

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

Овој вид клип за производители на снежни топки е добра играчка за снег, со што вашите деца уживаат добро време и ја возбудуваат својата иновација со тоа што ќе направат различни видови снежни топки. Вашите деца би можеле брзо да направат снежни топки и нема да се чувствуваат замрзнати, правејќи го вашето бебе да се чувствува среќно За да направите снежни работи што ви се допаѓаат. Овој клип за производители на снежни топки е изработен од избран материјал, пластичниот клип може да се користи долго време. Овој вид играчка за производител на снежни топки е издржлив и не е лесен за пробивање со спуштање и работ е мазно без Бурр, можете да нарачате за вашите деца без грижи. Постојат дизајнирани со различни видови на типови за избор, задоволување Случајна боја, може да добиете производ со иста боја, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да нарачате.1x клип за снежна топка. Овој клип за производители на снежни топки може да го заштити вашето бебе од ладен снег, правејќи го нивното играње поудобно. Овој вид клип за производител на снежни топки може да ја искористи иновацијата на децата, давајќи им среќно време во зима. Направено од пластичен материјал, оваа играчка за производител на снежни топки не е лесно да се скрши, можете да ја користите долго време. На површината на производителот на снежни топки, нема да му наштети на кожата на вашите деца, можете да нарачате без грижи. Можете да играте со вашите деца, да ја зајакнете вашата врска, така што снежната топка е добра интерактивна играчка за родители и деца.

Параметри на производот

Стоката во категоријата