Диво боби, вера розова лента сончоглед, свесност за карцином на дојка, графички маж, Кели, 4х-голем

Диво боби, вера розова лента сончоглед, свесност за карцином на дојка, графички маж, Кели, 4х-голем

Во магацинот.
DEN 351.84
Тековен:

Ние нудиме најразлични производи што се погодни за секое време. Уживајте во една од овие новини, торби за купување, престилки и момчиња. Раширете ја вашата страст и изразете се. Изберете од повеќе кошули, материјали, ткаенини и дизајни, овие кошули се удобни и долготрајни. Ние создаваме нови кошули кои доаѓаат во најразлични теми како спорт, поп култура, смешни кошули, американска гордост, црна гордост, ЛГБТ, улична облека, хорор, ТВ и филмови, животни, историски и периоди, цртани филмови, ТВ-шоу, цртани филмови- Лик, Божиќни празници, комедија, 4 јули, Свети Патрик | ул. Падис, Денот на таткото, Денот на мајката, Ноќта на вештерките, религиозните, итн. Производите шират радост и хумор на сите, додека обезбедуваат утеха во квалитетот на производите со создавање нови и привлечни дизајни, избирање на најдобри типови кошули и ткаенини и фузирање 2 -те заедно за да создадете квалитетна кошула што можете да бидете горди да ја носите! Ние ви ги носиме најновите најголеми графики, трендови, жешки теми, на модерни стилови. Препорачана грижа за кошулите е да се мијат со слични бои во ладна вода однадвор. Честопати има најразлични производи од дуксери, екипаж, резервоари и машки до женски големини и доаѓаат во низа бои. Месец на свесност за рак на дојка е во октомври, но исто така е настан во текот на целата година. Покажете ја вашата поддршка за оние кои имаат потреба. Дизајни за да ги натераат луѓето да се насмевнат и да дадат сила, имаме нешто за секого. Супер удобна маица со кратки ракави, направена со мека 5,6 мл пред-смарт 50% памук/50% полиестерска мешавина со традиционално вклопување. Нашите маици го поставуваат стандардот за стандардна мета. Дополнителни работи што треба да ги знаете : прислушување на рамо до рамо, ракави со двојно зашиени, 1x1 ребра беспрекорна јака и етикета солза. Големина на кошулата : Осигурете се да ја повикате табелата со големина за да бидете сигурни дека ќе ја изберете големината што е соодветна за вас!. Ние се грижиме за крајност кога ја создаваме кошулата. Ние печатиме користејќи ги најдобрите техники таму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата