HoNeeladyy Mase Mase Casual Casual Printing O-Neck Loose Lool Short Sneave Pullover врвови мажи врвови на дозвола

HoNeeladyy Mase Mase Casual Casual Printing O-Neck Loose Lool Short Sneave Pullover врвови мажи врвови на дозвола

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Машка модна лежерна печатење о-врат лабава маичка со кратки ракави врвови на маица. Карактеристики : . 1. Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење.2. За тие удобни денови! 5. Продолжете со подобрување со цел да ја направите облеката поудобна . Спецификации : . Сезона : Четири сезони на сезони : Менокација : Дома, Dailymaterial : Polyester Style : Casual, Fashions Leeve должина : Краток ракав на ракави : O-Neckfit : Fit ture to Sizethickness : Standard HOW : ЗАБЕЛЕШКА : . Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака .. Мажите врвови на дозвола, облека за мажи, мажи облека на продажба, облека на продажба мажи, облека за мажи на продажба, кошули за мажи, дозвола за кошули под 10 долари, маици за мажи, маица за мажи, маица за Маж за дозвола, маици за дозвола. За мажи, маички за дозвола за мажи 3xl. Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 100см/39,37 '' ракав : 19см/7,48 '' Должина : 67см/26,38 ''. Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 104cm/40.94 '' ракав : 20см/7,87 '' Должина : 69см/27.17 ''. Големина : XL САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 108cm/42.52 '' ракав : 21cm/8.27 '' Должина : 71cm/27.95 ''.

Параметри на производот

Стоката во категоријата