Брилијантен Моисанит Монтиран Во Сребро Сребро Брилијантен Моисанит Моисанит Класичен Машки Прстен

Брилијантен Моисанит Монтиран Во Сребро Сребро Брилијантен Моисанит Моисанит Класичен Машки Прстен

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Ништо не кажува класичен машки венчален прстен како едноставен канал поставен ред тркалезни камења. Овој прстен има нешто посебно сепак, што го прави многу кул менс прстен. Се одликува со ребра околу каналот, давајќи уникатен изглед на машкиот прстен. Со оглед на тоа, дизајнот е исто така доволно класичен што може да помине како класичен машки венчален прстен. Овој прстен е совршен за господинот кој сака класични дизајни и се оддалечува од трендовските дизајнерски машки прстени. Овој машки венчален прстен е совршен за традиционалниот маж и може да се носи и како кул машки моден прстен. Во Двобирх, нашите прстени се изградени да траат цел живот. Прекрасниот Моисанит е поставен во Цврсто 10к Двобојно Злато. Изработката и квалитетниот материјал обезбедуваат прстени изградени да траат цел живот. Сребро : достапно Во Жолто Позлатено Сребро, Двобојно Сребро или традиционално бело сребро. Прстенот е поставен со 0,42 карати Тркалезни камења Брилијантен Моисанит. Два прстени од бреза се направени од тежок и цврст метал. Овој прстен е достапен ВО 10к Злато, 14к Злато и сребро. Кликнете Двобирх погоре за да ја видите во сите нејзини варијации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата