Принцеза Облик Бел Природен Дијамант Пасијанс Ангажман Прстен ВО 10к Розово Злато

Принцеза Облик Бел Природен Дијамант Пасијанс Ангажман Прстен ВО 10к Розово Злато

Во магацинот.
DEN 8799.20
Тековен:

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на менување, растење и развој на романса со овој накит, Со Бел Веренички Прстен За Пасијанс Од Принцеза Во Форма На Принцеза Во 10к Розово Злато (0,75 Cttw) Едноставно Убаво!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Метал : Розово Злато СО 10к Метален Печат. Камен : Бел дијамант. Боја на камен : бела, Јасност На Камен : I2. Облик на камен : облик на принцеза, Третман На Камен : природен. Тип На Поставување камен : огради.

Параметри на производот

Стоката во категоријата