Душа На Циганска Женска Мода Опуштена Маица Маица Хедер Морнарица 2Х-Голема

Душа На Циганска Женска Мода Опуштена Маица Маица Хедер Морнарица 2Х-Голема

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Носете го овој врв за да ја покажете уникатната комбинација што ве сочинува. Мирот, љубовта и хармонијата излегуваат од вашето битие, затоа не плашете се да го известите светот.Нашата приказна се враќа во коренот на секојдневното носење со фокус на вклопување и посветеност на квалитетот. Стил без напор со овој супер удобен врв. Дизајниран и печатен во САД. СТИЛ : задолжително удобно и ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ, СУПЕР МЕКА мешавина од памук/полиестер/вискоза со МАИЧКА ЗА ВРАТОТ на ЕКИПАЖОТ, КРАТКИ РАКАВИ. ГОЛЕМИНА и ВКЛОПУВАЊЕ : АКО сте помеѓу големини, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. [ЗАБЕЛЕШКА : ГЕНЕРИЧКАТА табела со големина на АМАЗОН погоре се разликува од оваа ставка.] ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ВО ГАЛЕРИЈАТА СО СЛИКИ. ПРИКАЗНА : Во Резервоарот За Нишки, веруваме во раскажување одлични приказни и богатство на убави спомени. Најдете ЈА ВАШАТА ПРИКАЗНА овде и споделете ја со СВЕТОТ. - "Приказни што можете да ги носите.". ДИЗАЈН : Уникатни дизајни и исклучителна изработка. УПАТСТВА ЗА НЕГА : машинско перење ладно внатре-надвор. Падне сува ниска внатре-надвор. Не избелувајте. Дизајниран и печатен во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата