Јесбеј Кат Круг Меки Меки Седење Стол Троседот Тепих Покрие Перница, Беж

Јесбеј Кат Круг Меки Меки Седење Стол Троседот Тепих Покрие Перница, Беж

Во магацинот.
DEN 5119.84
Тековен:

спецификации : . задебелен за чистење, може да се мие со рака или машина за перење. направено од еколошки материјал од волна, хипоалергично и нетоксично за бебињата. тнон-лизгање, многу топло, добра дише, добра еластичност. погоден за употреба во дневна соба, трпезарија, спална соба, работна соба, ходник, влез, кревет итн. т . наслов Име : Кат килим . материјал : Синтетичка Волна. карактеристики : Удобно, Лесно Чистење, Нелизгање . дебелина : 5см-6см/1.97 "- 2.36 " (Прибл.). t Diameter : 35cm/13.78", 45cm/17.72", 55cm/21.65", 70cm/27.56 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 х Кат Килим Лесно за чистење, може да се мијат со рака или машина измиени. Изработен од еколошки материјал од волна, хипоалергичен и нетоксичен за бебињата. Не се лизга, многу топло, добра дише, добра еластичност. Погоден за употреба во дневна соба, трпезарија, спална соба, работна соба, коридор, влез, кревет итн. Јесбеј Дома Спална Соба Кат Круг Меки Меки Седење Стол Троседот Тепих Покрие Перница.

Параметри на производот

Стоката во категоријата