Маријан Ватенка Од Шик Дома

Маријан Ватенка Од Шик Дома

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Вкусен ватиран бод од шевронен и врзување за контраст го прават Маријанскиот Јорган Од Шик Дом совршен начин да ја облечете вашата спална соба за гости. Опциите за боја ви овозможуваат да го добиете вистинскиот изглед. Полиестерот од микрофибер му дава на овој јорган луксузно меко чувство. Јорганот се пере во машина за предно натоварување, но се препорачува хемиско чистење. Изберете од достапните опции за големина. Изберете од достапните опции за големина. Вклучува ватенка. Микрофибер полиестерски капак. Реверзибилен шевронен бод, контрастно врзување. Изберете од достапните опции за боја. Препорачано хемиско чистење; машинско перење пред натоварувач.

Параметри на производот

Стоката во категоријата