Главни сиви поли кадифени пинсонични оге 3-парчиња цврста боја ватенка сет со шами, близнаци

Главни сиви поли кадифени пинсонични оге 3-парчиња цврста боја ватенка сет со шами, близнаци

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Донесете стил на глам во просторот во вашата спална соба со главни поли кадифени пинсонични оги зашиени геометриски ватенка. Овој неутрален сет на ватенка се одликува со пинсоничен дизајн на Оги меѓу мека ткаенина од мијалник. Обратната ситна завршница за да можете да одлучите од ден на ден, изгледот што го сакате во просторот во вашата спална соба. Оваа ватенка со средна тежина може да се користи самостојно, или слоевит со друго ќебе или утешител. Секоја главна полиција со поли -кадифени пинсонична ватенка, вклучува ватенка и срам (а) за да се заврши изгледот на просторот во вашата спална соба. Направено со 100% полиестерски микрофибер, овој ватенка сет е машина што може да се пее за лесна нега и погодност. Спијте во скутот на луксузот со главни меки геометриски зашиени ватенка. Достапно во близнаци, полни/кралици и кралски големини. Двоен сет вклучува 1 ватенка (66х90) и 1 срам (24х30). Комплетот со целосен/кралица вклучува 1 ватенка (86х90) и 2 стандардни шами (24х30). Комплетот на големината на кралот вклучува 1 ватенка (102х90) и 2 срамни со големина на кралот (24х40). Достапно во повеќе бои секоја со свои зашиени детали. Машина за перење. 100% полиестер микрофибер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата