Зодани Жени Божиќна Кардиган Снегулка Печатена Јакна Лесна Надворешна Облека Лабави Божиќни Кардигани Надворешна Слика 2XL

Зодани Жени Божиќна Кардиган Снегулка Печатена Јакна Лесна Надворешна Облека Лабави Божиќни Кардигани Надворешна Слика 2XL

Во магацинот.
DEN 399.84
Тековен:

Лесно се спарува со бела маичка и фармерки,и изгледа одлично со сите панталони за фустан во боја4. Овој Божиќен кардиган со долги ракави за жени е навистина трендовски и корисен со 2 вметнати џебови. Жените Зимски Кардигани Се Направени од Лесна Мека Руно Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима.

Параметри на производот

Стоката во категоријата