Temanенски цврста боја кашмир темперамент патник Паѓа зимска јама лента кашмир град кардиган лапел краток женски палто S-3XL

Temanенски цврста боја кашмир темперамент патник Паѓа зимска јама лента кашмир град кардиган лапел краток женски палто S-3XL

Во магацинот.
DEN 366.08
Тековен:

Main fabric composition : polyester Main fabric component 2 : Spandex Pattern : Solid color Thickness : Medium Version : Regular Length : ordinary style (50cm< length ≤65cm) Collar type : lapel Sleeve length : Long sleeves Craft : Collage/splice Color : Dark blue, light blue, pink, khaki, Apriotsizes : S, M, L, XL, 2xl, 3xl Style Тип : Темпераментот Комптент на главната ткаенина : 80% (со исклучок) -90% (вклучително и) поп фактор : типот на Зиперслејв : Редовен ракав : Zipper Style : Urbanfabric Name : Duplexhair јака или Не : Без компонента на ткаенината за коса од коса 2 Содржина : 30% или помалку женски цврста боја Кашмир Темперамент Патнички патници Пад/Зимска јама лента Кашмир Сити Кардиган Лапел Краток женски палто 1. Тој е изработен од високо квалитетен материјал и доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилските дизајни ве прават попривлечни 3. Совршени со омилените кратки ракави, долги ракави, џемпер, јакна, итн. 4. Совршен за секојдневно, обичен и сигурен сум дека ќе го сакате! Speakената пролет, лето, есен и зимски сезони Стилски и иновативен дизајн Сосема нов, висок квалитетен издржлив за дневна апликација за носење : шопинг, ноќен живот, студија, работа, забава Ве молиме имајте предвид дека може да има разлики во бојата помеѓу вистинската ставка и сликата Поради недоследности при осветлување и прикажување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата