Долна облека За Жени Не Челичен Прстен Го Собира Парот Биди пред Отворање На Бравата Долна Облека Тенка Голема Големина Работа

Долна облека За Жени Не Челичен Прстен Го Собира Парот Биди пред Отворање На Бравата Долна Облека Тенка Голема Големина Работа

Во магацинот.
DEN 383.84
Тековен:

Женскиот Не Челичен Прстен Собира Пар Гради Бидете пред Отворање На Бравата Долна Облека Тенка Голема Големина Вежбајте Градници : четири сезони. Пол : Женски. . Стил : Мода, Секојдневен 1. Com удобен и Поддржувачки : Овој Жичен Градник е Дизајниран Со Странична Поддршка и Предно Затворање За Максимална Тврдина И Поддршка. 2. Ефект на склекови : Подлогата За склекови Создава Ласкав Лифт и Форма, Подобрувајќи ги Вашите Природни Облини. 3. Под Облека : Направен со Тенка и Лесна Ткаенина, Овој Градник Е Практично Под Облека, Обезбедувајќи Беспрекорен Изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата