Белата Марка Женски Отсечени Назад Мрежа Спортски Градник И Хеланки Во Собата

Белата Марка Женски Отсечени Назад Мрежа Спортски Градник И Хеланки Во Собата

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Белата Марка Женски Отсечени Назад Мрежа Спортски Градник И Хеланки Сет е дизајниран да биде совршен спортски сет за модерната активна жена. Оваа прекрасна комбинација вклучува Еден Исечен Спортски Градник Со Решетка И Еден Фитнес Хеланки со Рефлектирачки Цевки со Висок Струк. Се одликува со карактеристичен дизајн на цевки, висок струк и ткаенина што ја отстранува влагата за да се чувствувате суви во текот на вашите активности. Белата Марка Женски Отсечени Назад Мрежа Спортски Градник И Хеланки Сет е вкупниот комплетен пакет кој најдобро се носи за време на вежби, спортски и салата активности или едноставно за стилски лежење дома. Сет. Тркач Назад Пресек Дизајн. Рашири Ткаенина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата