Бетмен Хартија Чаши, Оз, Кт

Бетмен Хартија Чаши, Оз, Кт

Во магацинот.
DEN 318.24
Тековен:

Гориво малку суперхерои за сопствената авантура со леснотија користење на Овие Бетмен Партија Чаши. Дистрибуирајте ги овие хартиени чаши Од бетмен на гостите кога е време за ручек или наредете ги со сок и сода за гостите да се наполнат. Украсени со привлечен дизајн на Крстоносниот Крстоносец, овие чаши за еднократна употреба се идеални за секоја роденденска забава со Тема Бетмен или роденденска забава за момчиња. Бетмен Хартија Чаши, 9 Мл, 8 Кт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата